Brunei

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Brunei kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Brunei Darussalamis

Brunei ehk Brunei sultanaat, ametlikult nimetatud Nagara Brunei Darussalamiks, on Borneo saarel asuv väike rahvas, mis jaguneb kaheks osaks. See piirneb Malaisiaga ja vaatega Lõuna-Hiina merele. See on tuntud oma randade ja troopiliste metsade poolest, millest enamik on osa kaitsealadest, mida iseloomustab suur bioloogiline mitmekesisus. Pealinnas Bandar Seri Begawanis asub Jame'Asr Hassanil Bolkiahi luksuslik mošee oma 29 kuldse kupliga. Pealinna suurepärane palee Istana Nurul Iman on praeguse Brunei sultani residents. Kui Lõuna-Hiina mere poole jääv rannik välja arvata, piirneb see täielikult Malaisiaga.

Brunei Darusalami (AMBD) avaldatud hinnaindeksi järgi langes Bruneis müüdavate kinnistute keskmine ostuhind aastatagusega 11%.

Keskpank avalikustas täna oma esimese elamukinnisvara hinnaindeksi (RPPI), mis hindab kinnisvaraturu tingimusi ja jälgib kõigi nelja linnaosa elamukinnisvara keskmise hinna muutusi.

AMBD väitis, et Bruneis müüdava kinnisvarahinnaindeks mõõdab Bruneis asuva koduomandi taskukohasust ning võib olla ka majanduskasvu ja finantsstabiilsuse makromajanduslik näitaja.

Enamik Bruneis müüdava kinnisvara tehingutest on ühepereelamud (51%), järgnevad terrassimajad (22%), ridaelamud (16%), korterid (7%) ja maa (4%).

Brunei Darussalami ülikooli eelmisel aastal tehtud uuring leidis, et peresuhted ja avaliku eluaseme poliitika on märkimisväärselt mõjutanud Bruneis müüdavate kinnisvaraobjektide ostmisharjumusi.

Bruneil on ainulaadne kinnisvaraturg tänu massilise avaliku pakkumise pakkumisele kodanikele.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 3313

Müük 2 magamistuba, Brunei, Bandar Seri Begawan, Bandar Seri Begawan, center

940,000.00EUR
Müük
2 magamistuba

100 m²
Lilium Garden on saatja ja saatja, mis on seotud boligområde, kuhu kuuluvad ministrid ja esindajad. Tomten tal on 7 luksiiri blokki, mis on kõige pare...
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB